Sporáky na drevo, sporáky na tuhé palivo, lacný sporák na drevo.

48 položiek

Pozor! AKCIOVÉ ceny na sporáky na drevo platné tento týždeň, s dopravou k Vám domov už do 3 pracovných dní!

Sporáky na tuhé palivo za výhodné ceny.

Ako si kúpiť kvalitný sporák na drevo a na čo všetko treba dávať pozor?

- v prvom rade ide o materiály, s ktorých sú sporáky vyrobené. Tie lacné pece majú iba jednovrstvové dvierka vyrobené z bežnej ocele, na dôkladnejší pohľad aj pozvárané len na oko, aj to mnohokrát zle. Kvalitné sporáky majú liatinové dvierka alebo oceľové ale dvojvrstvové.

- Mnohé lacné sporáky na drevo v cene okolo 300 EUR používajú na svoje prevedenie lacné farby, ktoré sú síce odolné voči teplotám, ale nie sú odolné voči vlhkosti, ktorá je v domácnosti. POZOR! - do roka sa začne na sporáku objavovať hrdza. Kvalitné sporáky majú smaltované diely alebo ešte kvalitnejšie sporáky na povrchovú úpravu používajú teflónové farby.

- Pri lacných sporákoch na drevo sú rúry na pečenie bez povrchových úprav. V tom horšom prípade je rúra nastriekaná žiaruvzdornou farbou, ktorá sa len ťažko udržiava. Kvalitné sporáky na tuhé palivo majú rúry na pečenie smaltované a dajú sa ľahko udržiavať. Ako kupujúci, určite viete oceniť aj to, že kvalitné pece majú vo výbave pekárnicu na pečenie aj výškovo nastaviteľný rošt na umiestnenie ľubovoľnej pekárnice na pečenie. Lacné pece nemajú žiadnu doplnkovú výbavu.

Ako už je u nás zaužívané: " Aké lacné také vzácne."

Jednoducho u nás nájdete dobrú cenu sporákov na drevo, pekný vzhľad, stály servis - toto všetko sú plusy, ktoré sa nedajú prehliadnuť.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.