Teplovodné krbové vložky, krbové kachle, sporáky na drevo.

O nás KRB-TECH s.r.o.

O nás KRB-TECH s.r.o.

Nepreplácajte krby, teplovodné aj teplovzdušne kachle, sporáky na tuhé palivo keď nemusíte. Predávame krby, garáže a teplovodné krby, teplovodné kachle, plechové garáže a príslušenstvo na stavbu krbov za výhodné ceny priamo k Vám zákazníkom. Predaj teplovzdušných aj teplovodných krbov za rozumné ceny. Sporáky na drevo, izolačné platne, teplovodné pece, teplovzdušné krbové pece, kachľové pece, teplovodné krby, moderné krby , teplovzdušné krbové vložky značiek

krby, pece a kachle, sporáky na drevo
Krbové vložky, kachle moderného charakteru pri niektorých druhoch s dvojitým spaľovaním a to primárnym a sekundárnym. Všetky výrobky sú odvezené klientom na vopred dohodnutú adresu a to maximálne do dvoch týždňov od zadania objednávky.
 

Majiteľ stránky https://www.krbtech.sk/ si vyhradzuje právo používania tejto stránky na reklamné účely, v prípade zneužitia alebo nakopírovania tejto stránky na reklamné účely iným subjektom bude majiteľom tejto stránky vymáhané odškodné až do výšky 16596,96 € (500 000 sk) .

 

Prehlásenie o ochrane osobných údajov.

Osobné údaje sú chránené pred zverejnením a použitím treťou osobou. Sú použité iba pre zasielanie objednanej zásielky a pre komunikáciu so zákazníkom.

Zákony a predpisy: - zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

 

 

KRB-TECH s.r.o.: krby, pece, sporáky na drevo, kachle ktoré ponúkame

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.