Prečo kupovať krbové vložky a krbové kachle od nás?

Prečo my a naše krbové vložky a sporáky na drevo KRB-TECH s.r.o.?

  • Individuálny prístup k zákazníkom

K našim zákazníkom pristupujeme s individuálnym prístupom. Vytvoríme pre Vás najlepšiu možnú ponuku na krby, ktorá bude spĺňať Vaše individuálne požiadavky a potreby.

 

  • Odborné poradenstvo na krby

Zabezpečujeme poradenstvo na krby už od prvopočiatku, keď je ešte Vaša stavba domu v projektovej resp. realizačnej fáze. Dobré cielené rady vopred Vám ušetria nepríjemnosti, čas a financie spojené s dodatočnými zmenami na stavbe resp. až nemožnosťou zrealizovať Vašu požiadavku podľa predstáv. V rámci skvalitňovania služieb pre Vás, absolvujeme odborné školenia, aby sme Vám dokázali sprostredkovať odborné informácie a služby ku každému nášmu sortimentu krbov, piec a kachlí.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

V našej ponuke krbov máme veľké množstvo krbových vložiek od rôznych renomovaných výrobcov zo Slovenska a Európy. Na základe toho Vám vieme poradiť a vybrať najvhodnejší produkt, ktorý bude spĺňať Vaše požiadavky na teplo, pohodu a atmosféru.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.