kachľový sporák na drevo a uhlie Duda NR8

kachľový sporák na drevo a uhlie Duda NR8

kachľový sporák na drevo a uhlie 9,5 kw účinnosť 75,3% váha kachľového sporáka na tuhé palivo na nožičkách je cca 220 kg. Napojenie ktoré potrebujete nám zadajte pri vypisovaní objednávky do poznámky.

860 € s DPH

Výrobca: Duda

Rozmery kachľového sporáka na tuhé palivo : hĺbka 65 cm, výška 78 cm, dĺžka 94 cm. Rám a dvierka sú vyrobené z antikoru. Za príplatok sa dá do tohoto výrobku domontovať vnútorný had s možnosťou napojenia na ústredné kúrenie s maximálnym výkonom 4 kw. Napojenie je podľa požiadaviek zákazníka z ľavej strany / z pravej strany / zo zadu priemer dymovodu 120 mm.

Kachľový sporák nemá v základnom prevedení zakurovaciu komínovú klapku ale dá sa dokúpiť za cenu 15 € po telefonickej dohode. Zakurovacia komínová klapka má funkciu lepšieho ťahu dymu do komína pri chladnom komíne.


Záruka na kachľové sporáky na pevné palivo je 24 mesiacov.


Krajina pôvodu Poľsko.

kvalitné kachle na moderné sporáky a krby

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.