kachľový sporák na tuhé palivo Duda - nr11

kachľový sporák na tuhé palivo Duda - nr11

kachľový sporák na tuhé palivo 9 kW účinnosť 75,3% váha sporáka na tuhé palivo je 240 kg. Napojenie ktoré potrebujete nám zadajte pri vypisovaní objednávky do poznámky.

1090 € s DPH

Výrobca: Duda

Rozmery kachľového sporáka na pevné palivo : hĺbka 65 cm, výška 85 cm, dĺžka 94 cm. Keramické kachle použité na bočný obklad hnedé. Za príplatok sa dá do tohoto výrobku domontovať vnútorný had s možnosťou napojenia na ústredné kúrenie s maximálnym výkonom 4 kw. Napojenie je podľa požiadaviek zákazníka s ľavej strany, s pravej strany - zadné/horné/bočné, priemer dymovodu 120 mm.

rozmer rúry na pečenie: výška 22,5 v prostriedku oblúka 25,5 cm, šírka 32 cm , dĺžka 50 cm

rozmer ohniska: v-š-d - 26,5x22x46

Kachľový sporák nemá v základnom prevedení zakurovaciu komínovú klapku ale dá sa dokúpiť za cenu 15 € po telefonickej dohode. Zakurovacia komínová klapka má funkciu lepšieho ťahu dymu do komína pri chladnom komíne.

Záruka na kachľové sporáky na pevné palivo je 24 mesiacov.

Krajina pôvodu Poľsko.

kachlice na sporáky a lacné krby

lacný kachľový sporák

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.