kachľový sporák na drevo a uhlie DUDA - model NR4

kachľový sporák na drevo a uhlie DUDA - model NR4

kachľový sporák na drevo a uhlie 9,5kw účinnosť 75,3% váha kachľového sporáka na pevné palivo je cca 200 kg. Napojenie ktoré potrebujete nám zadajte pri vypisovaní objednávky do poznámky.

980 € s DPH

Výrobca: Duda

 Rozmery kachľového sporáka na tuhé palivo : hĺbka 65 cm, výška 78 cm, dĺžka 94 cm. Rám a dvierka sú vyrobené z maľovanej ocele. Za príplatok sa dá do tohoto výrobku domontovať vnútorný had s možnosťou napojenia na ústredné kúrenie s maximálnym výkonom 4 kw. Napojenie je podľa požiadaviek zákazníka s ľavej strany / s pravej strany / zo zadu priemer dymovodu 120 mm.

Kachľový sporák nemá v základnom prevedení zakurovaciu komínovú klapku ale dá sa dokúpiť za cenu 15 € po telefonickej dohode. Zakurovacia komínová klapka má funkciu lepšieho ťahu dymu do komína pri chladnom komíne.

rozmer rúry na pečenie: výška 19,5 , šírka 29 cm , dĺžka 50 cm

Záruka kachľové sporáky na pevné palivo je 24 mesiacov.

Krajina pôvodu Poľsko.

 

sporaky a krbové pece kachle

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.