kachľový sporák na uhlie aj drevo DUDA - model NR3

kachľový sporák na uhlie aj drevo DUDA - model NR3

kachľový sporák na uhlie aj drevo 9,5kW účinnosť 75,3% váha kachľového sporáka na pevné palivo je cca 200 kg. Napojenie ktoré potrebujete nám zadajte pri vypisovaní objednávky do poznámky.

1030 € s DPH

Výrobca: Duda

 Rozmery kachľového sporáka na tuhé palivo : hĺbka 65 cm, výška 78 cm, dĺžka 94 cm. Rám a dvierka sú vyrobené z antikoru. Za príplatok sa dá do tohoto výrobku domontovať vnútorný had s možnosťou napojenia na ústredné kúrenie s maximálnym výkonom 4 kw. Napojenie je podľa požiadaviek zákazníka s ľavej strany / s pravej strany / zo zadu priemer dymovodu 120 mm.

rozmer rúry na pečenie: výška 19,5 , šírka 29 cm , dĺžka 50 cm
Záruka kachľové sporáky na pevné palivo je 24 mesiacov.

Kachľový sporák nemá v základnom prevedení zakurovaciu komínovú klapku ale dá sa dokúpiť za cenu 15 € po telefonickej dohode. Zakurovacia komínová klapka má funkciu lepšieho ťahu dymu do komína pri chladnom komíne.


Krajina pôvodu Poľsko.

 

kachle na sporák a na pec alebo krbkrbové kachle, sporaky, šporáky

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.