teplovodný sporák s výmenníkom Senko C-20 kapučíno

teplovodný sporák s výmenníkom Senko C-20 kapučíno

teplovodný sporák s výmenníkom vody Senko C-20 sporák s výmenníkom na ústredné kúrenie. Moderný sporák s výmenníkom bez rúry na pečenie, sporák na drevo s chrómovanými doplnkami. Umiestnenie vývodu do komína len zadné a bočné.

Dostupnosť pece na sklade:: Ľavý horný - informujte sa v obchode, Pravý horný - informujte sa v obchode, Pravý bočný - informujte sa v obchode, Ľavý bočný - informujte sa v obchode

1220 € s DPH

1290 € s DPH Zľava 5.4%

Výrobca: Senko

Kompletné špecifikácie
Moderný sporák s výmenníkom bez rúry na pečenie, sporák na drevo s chrómovanými doplnkami a nerezovým rámom platne. Tento sporák je určený pre varenie a ohrievanie pokrmov a vykurovanie miestnosti pomocou radiátorov alebo ohrev TUV.

Vysoká kvalita spracovania a použitých materiálov a krásny moderný vzhľad. Nastaviteľný rošt na letnú a zimnú prevádzku. Kúrenisko v prevedení s liatinovým roštom výškovo nastaviteľným. Sporák sa dodávanie v pravom prevedení (rúra vpravo, ohniska vľavo) aj v ľavom prevedení (rúra vľavo, ohniska vpravo).

Sporák má možnosť napojenia na externý prívod vzduchu, priemer 120 mm.

Celkový výkon: 25 kW
Výkon do vody: 20 kW
Výkon do vzduchu: 5 kW
Objem výmenníka: 20 l
Energetická trieda: A
Účinnosť: 75 %
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 64 cm
Rozmery platne: 48 x 45 cm
Priemer dymovodu: 130 mm
Chladiaca slučka : NIE
Umiestnenie vývodu: zadné a bočné (horné za príplatok 60 € na objednávku)
Hmotnosť: 160 kg
Doporučený komínový ťah: 12 Pa
Ovládanie primárneho vzduchu: auto
Ovládanie sekundárneho vzduchu: manuál

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.