teplovodné krbové kachle HS Flamingo Aquaflam Vario Kalmar - hnedá 11/7 kw

teplovodné krbové kachle HS Flamingo Aquaflam Vario Kalmar - hnedá 11/7 kw

Menovitý výkon 11 kW, Rozsah výkonu 7 - 15kW, Výkon do vody 5 -11 kW, Účinnosť kachlí 80,19%, Do krbových kachlí sa dá dokúpiť elektronická regulácia za doplatok 90 €. Kachle spĺňajú kritéria eko projektov a BImSchV 2.

1550 € s DPH

1626 € s DPH Zľava 4.7%

Materiál 5mm plech (spaľovacia komora), 3mm plech (teleso), šamot, Norma EN 13229, BImSchV - Stufe 2, 15a B-VG, DINplus, Flamme Verte

Emisie CO (Pri 13% O2) 0,0996

Priemerná teplota spalín 255 ° C,

Prevádzkový ťah 12 - 14,

Objem tepelného výmenníka 10,2 l,

Váha 182 kg,

popolník Áno,

Maximálny prevádzkový tlak 2,5 bar,

Ochladzovací slučka Áno,

Externý prívod vzduchu Áno.

Sekundárne spaľovanie Áno

Terciárny prívod vzduchu Áno

Oplach skla Áno

Dymovod 150 mm

Odvod spalín vrchný

Vykurovacia schopnosť cca: 140 - 300

Dĺžka polien 45 cmSpotreba paliva 3,2 kg / hod

Palivo drevo, drevené brikety

Typ skla rovné, luxury čiernené

Záruka 60 mesiacov

Detailný popis krbových kachlí.

Novinka z produkcie spoločnosti HS Flamingo. Najmodernejšie teplovodné krbové kachle spĺňajúce nároky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vysoko efektívne a ekologicky šetrné. Technológia sekundárneho spaľovania s účinnosťou presahujúcou 80 %. Jedinečné riešenie, ktoré ponúka jednoduchý prechod z teplovodného na teplovzdušný spôsob vykurovania. Vyrobená z najkvalitnejších materiálov podľa technológie spĺňajúcej najprísnejšie Európske normy. Teplovodné kachle sú štandardne vybavené ochladzovaciou slučkou, chrániacou proti prekúreniu. Prívod terciálneho vzduchu pre dokonalé spaľovanie. Možnosť napojenia externého prívodu vzduchu je samozrejmosťou. Variant integrovanej elektronickej regulácie prívodu vzduchu automaticky chráni proti prehriatiu .

Vyberte si sami aké budete kachle používať. Dva výkony teplovodných výmenníkov s možnosťou prevádzkovať ako teplovzdušné, to je Aquaflam!

TEPLOVODNÉ
Ak budete chcieť kúriť bez výmenníka, máte možnosť veľmi ľahko ho vymeniť za záslepku ( deflektor ) z ktorého prítomnosťou možno kúriť ako v teplovzdušných kachliach.
VÝMENA DLAŽBY
Navyše u krbových kachlí Barma je možná výmena dlažby v ktorýkoľvek okamih ich prevádzky.
VÝBER VÝKONU
Krbové kachle sú štandardne dodávaná s teplovodným výmenníkom. Zákazník má možnosť výberu medzi dvoma výkonmi: 3 - 9kW a 5 - 11kW
teplovodného výkonu.
REGULÁCIA
K výberu sú dva typy ovládania teplovodných krbových kachlí. Manuálna pomocou tiahla a elektronická, pomocou potenciometra s teplotným bezpečnostným čidlom.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.