sporák KOS-MET na pevné palivo keramický Monika biely

sporák KOS-MET na pevné palivo keramický Monika biely

sporák na tuhé palivo 9,5 kw účinnosť 75,3% váha kachľového sporáka na tuhé palivo 180 kg. Napojenie ktoré potrebujete nám zadajte pri vypisovaní objednávky do poznámky.

799 € s DPH

Výrobca: KOS-MET

 Rozmery sporáka na pevné palivo : šírka 63 cm, výška 75 cm, dĺžka 100 cm. Keramické kachle použité na bočný obklad biely. Rozmery ohniska:dĺžka 38 cm, šírka 25 cm, výška 20 cm. Rozmery rúry na pečenie dĺžka 42 cm, výška 19,5, šírka 28 cm. Za príplatok sa dá do tohoto výrobku domontovať vnútorný had s možnosťou napojenia na ústredné kúrenie s maximálnym výkonom 4 kw. Napojenie je podľa požiadaviek zákazníka s ľavej strany, s pravej strany, zo zadu priemer dymovodu 120 mm.

Kachľový sporák nemá v základnom prevedení zakurovaciu komínovú klapku ale dá sa dokúpiť za cenu 15 € po telefonickej dohode. Zakurovacia komínová klapka má funkciu lepšieho ťahu dymu do komína pri chladnom komíne.

Záruka kachľového sporáka na pevné palivo 24 mesiacov.

Krajina pôvodu Poľsko.


sporákové kachlice

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.