sporák KOS-MET na pevné palivo keramický Monika slabo hnedý

sporák KOS-MET na pevné palivo keramický Monika slabo hnedý

sporák na tuhé palivo 9,5 kW účinnosť 75,3% váha kachľového šporáka na pevné palivo je 180 kg. Napojenie ktoré potrebujete nám zadajte pri vypisovaní objednávky do poznámky.

749 € s DPH

Výrobca: KOS-MET

Rozmery sporáka na tuhé palivo : hĺbka 63 cm, výška 75 cm, dĺžka 100 cm. Keramické kachle použité na bočný obklad slabo hnedé. Rozmery ohniska: dĺžka 38 cm, šírka 25 cm, výška 20 cm. Rozmery rúry na pečenie dĺžka 42 cm, výška 19,5 šírka 28 cm. Za príplatok sa dá do tohoto výrobku domontovať vnútorný had s možnosťou napojenia na ústredné kúrenie s maximálnym výkonom 4 kw. Napojenie je podľa požiadaviek zákazníka s ľavej strany / s pravej strany / zo zadu priemer dymovodu 120 mm.

Kachľový sporák nemá v základnom prevedení zakurovaciu komínovú klapku ale dá sa dokúpiť za cenu 15 € po telefonickej dohode. Zakurovacia komínová klapka má funkciu lepšieho ťahu dymu do komína pri chladnom komíne.
Záruka na kachľové sporáky na pevné palivo je 24 mesiacov.Krajina pôvodu Poľsko.

 

kachličky na sporák

Predáva Vám niekto lacnejšie napíšte nám alebo zavolajte 0902818424

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.