sporák Duda s pripojením na ústredné kúrenie

sporák Duda s pripojením na ústredné kúrenie

teplovodný sporá 9 kw vzduch a 7 kw voda účinnosť 75,3% váha kachľového sporáka na pevné palivo je cca 220 kg. Rami dvierok sú vyrobené z antikoru a prevedenie kachlí je podľa výberu zákazníka. Napojenie ktoré potrebujete nám zadajte pri vypisovaní objednávky do poznámky.

1140 € s DPH

Výrobca: Duda

Účinnosť vnútornej teplovodnej kotvy sa dá regulovať a to nastavením roštu na výkon 7 alebo 3 kw. Rozmery kachľového sporáka na tuhé palivo : hĺbka 65 cm, výška 78 cm, dĺžka 94 cm. Napojenie je podľa požiadaviek zákazníka s ľavej strany / s pravej strany / zo zadu / z vrchu sporáka. Priemer dymovodu 120 mm.

Kachľový sporák nemá v základnom prevedení zakurovaciu komínovú klapku ale dá sa dokúpiť za cenu 15 € po telefonickej dohode. Zakurovacia komínová klapka má funkciu lepšieho ťahu dymu do komína pri chladnom komíne.

 

Záruka na kachľové sporáky na pevné palivo je 24 mesiacov.

Krajina pôvodu Poľsko.

kachle, sporaky

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.