Teplovodné krby Byrski, teplovodné krbové vložky.

8 položiek

Tento výrobca teplovodných krbových vložiek sa vyznačuje hlavne svojou vysokou kvalitou ponúkaných krbových vložiek. Korpusy na tieto teplovodné krby Byrski sú vyrobené s 5 a 4 mm hrubej žiaruvzdornej kotlovej ocele kde vonkajší korpus je s 4 mm žiaruvzdornej ocele a vnútorný korpus ktorý je namáhaný plameňom je s 5 mm žiaruvzdornej kotlovej ocele.

Každý výrobok od výrobcu teplovodných krbových vložiek Byrski má v sebe zabudované nasávanie s exteriéru o priemere 125 mm týmto prívodom sa reguluje naraz primárny aj sekundárny prívod vzduchu ktorý je privedený pred sklo dvierok čím vzduch oplachuje sklo a tým ostáva sklo čistejšie.

Ohnisko krbových vložiek je vyložené šamotom o hrúbke 45 mm.

Krby majú v štandarde základné verzie vnútorný popolník, ale dá sa objednať za doplatok aj vonkajší popolník. Verzie krbových vložiek 1 majú už zabudovaný vonkajší popolník.

ako zapojiť teplovodný krb

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.